Vasario 17d. 
Zarasai Zaraso ežero Didžiosos salos hipodromas 
Informacija nuo Vasario 2 d.

Renginio atidarymas 11.10val.

Renginio pradžia 11-30val .

Įėjimas į renginį 5 Eur 

Įvažiavimas su automobilių +5Eur.

Vaikams iki 8 metų ir neįgaliesiems nemokamai.

Renginyje bus prekiaujama maisto produktais.

I.Informacija dalyviams

1.Paraiškos tik priimamos   automobiliams, kurie paruošti sportui.

2. Starto tvarka preliminari .Pakeitimai 2018-02-12d. nuo 18.00val

3.Dalyvių starto grupės ir sektorių pakeitimai galimi po registracijos pabaigos.

II . Reikalavimai techninėje komisijoje.

1.Padangos be dyglių min 6mm .

1.1 Serijiniai gamykliniai automobiliai- gerai veikianti amortizacija.

III. Dalyviai pagal automobilių  technines charakteristikas su  sportinėmis  padangomis  skirstomi klasėje SG ir SPORT įskaita papildomų nuostatų 7. punktas. Jei automobilis neatitinka SG klasės  ralio, ralio sprinto, ralio kroso techninių reikalavimų, jis gali būti įrašytas į treko M  klasės SG įskaita, pagal dalyvių automobilių techninių charakteristikų duomenys.  7.2.2 punkto papildymas.

1.5 Žiniasklaidos akreditacija  dokumentuose.

1.6 M-7 klasė skirstoma į 3 įskaitas: M-7 SG, M-7 SPORT M1, M-7 SPORT+.

1.7 Registracija baigta.

1.8 Atsiprašome dalyvių kurie pateikė paraiškas ir nepakliuvo į dalyvių sąrašą. Kokybiškam renginio pravedimui dalyvių skaičius ribojamas.

 

 

 Rally-test sprint sezono uždarymo informacija dalyviams

  LK tik pirmo GR  startui  . Po 8 įskaitinių važiavimų  GR galimi svečių (remėjų) pavežiojimai su jūsų sportinių automobilių greičio ruože.Jūsų šturmanas gali būti jūsų svečiassmile.Po  dalyvių susirinkimo nuspręsime ar ralio eiga vykdysime pagal maršrutinę kortelę.

Paskelbta dalyvių starto tvarka

 

  

        Zarasai – vienas gražiausių Aukštaitijos miestų, apsuptas melsvų ežerų ir sveikata alsuojančių pušynų. Tai garbingas praeities ir dabarties miestas. Savitu miesto centrinės dalies planu, ežeringu jo apylinkių kraštovaizdžiu, vaizdingomis kalvomis ir žaliais miškais jis ne tik malonina keliautoją, bet ir paįvairina išskirtinį Aukštaitijos grožį.

        Zarasai dažno šalies gyventojo žinomi kaip unikalaus gamtovaizdžio, gražių ežerų ir miškų kampelis bei įspūdingoje Zaraso ežero Didžiojoje saloje vykstančių populiarių renginių vieta. Zaraso ežere įrengta ir cable – way lynų trasa.

        Aplink septinius ežerus ralio sprinto čempionato etapo formatas yra panašus į buvusi 300 lakes rally.  Gerą ralį  visais atvejais lemia didelis dalyvių ir skirtingų mašinų klasių skaičius, greičio ruožų specifika bei sklandus važiavimo grafikas.

        Varžybų organizatoriai sudaro smagų greičio ruožų rinkinį su minimaliu skaičium tuščių pervažiavimų iš vieno GR į kitą, užtikrinta sklandų visų struktūrų nuo techninės komisijos iki apsaugos darbuotojų darbą ir pakviečia kuo daugiau sportininkų. Raliui pasibaigus žiūrovus ir dalyvius džiugins šventinis koncertas, fejerverkai .

Kontaktai

Klubo Prezidentas
Arvydas Petkevičius

Tel. +370 61435442
El. paštas

Zarasų automobilių sporto klubas "Akseleratorius" (ZASK)

Įm. kodas 300541496
Adresas: P. Širvio g. 12-5

Klubas randasi Zarasų raj. Juodalaukių k. prie Lukoil degalinės